| Parafia Gryfów Śląski | Worms World Party

Parafia Gryfów Śląski

Worms World Party

Worms World Party Baczność, robaki! Nie wypinać brzuchów! Na lewo patrz! W miejscu pełzaj! Tak jeeest, tak jeeest! Stój! Spocznij! Debile jesteście, tyle wam powiem! Debile i nieroby niegodne robaczej rasy! Wystarczył rok z okładem, by z doborowej kompanii pozostała tylko banda tłustych rosówek! Wstyd mi za was, żołnierze! Wszak wróg nie śpi! On czuwa! […]

Worms World Party
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Worms World Party

Baczność, robaki! Nie wypinać brzuchów! Na lewo patrz! W miejscu pełzaj! Tak jeeest, tak jeeest! Stój! Spocznij! Debile jesteście, tyle wam powiem! Debile i nieroby niegodne robaczej rasy! Wystarczył rok z okładem, by z doborowej kompanii pozostała tylko banda tłustych rosówek! Wstyd mi za was, żołnierze! Wszak wróg nie śpi! On czuwa! Czeka na wasze potknięcie!!! Zrozumiano? No dobrze. Za tydzień macie być ogoleni i bez brzuchów, za to z karabinem na plecach. Wypełzniemy na powierzchnie ziemi i zrobimy małą zadymę! Nasze laboratoria kończą już prace nad nowymi rodzajami broni, więc na nudę nikt narzekał nie będzie!
TYMCZASEM NA GÓRZE, W SIEDZIBIE FIRMY CD PROJEKT…

… trwają prace nad polską wersją językową gry Worms World Party. Jest to jak najbardziej klasyczna powtórka z rozrywki – sympatyczne robaki znane z Worms, Worms + czy chociażby Worms Armageddon po raz kolejny wkraczają do akcji. Jednak tym razem walka zahacza o Internet. Sieć jest bowiem tą instytucją, na którą postawili pracownicy produkującej grę Team 17. Worms World Party (Światowa Robacza Impreza) ma być niemal doskonałym, a przy okazji niewyczerpanym źródłem rozrywki na najwyższym poziomie. Umożliwi jednoczesną zabawę graczom z całego świata. A zasiedziałych w Sieci miłośników robaczych zmagań nie brakuje, o czym świadczy ogromna liczba witryn poświęconych poprzednim częściom gry. Znaleźć można na nich nie tylko screeny i opisy broni, ale i całe klany oraz opowiadania dziejące się w świecie robaków! Dowodzi to skali szaleństwa i pozwala wierzyć, że chętnych do gry w Worms World Party nie zabraknie. Siłą programu mają być niewielkie, niemal niezauważalne lagi. Komputery nie będą musiały przesyłać pomiędzy sobą olbrzymich ilości informacji, co w znaczący sposób wpłynie na komfort gry. Wreszcie będziesz mógł stoczyć pojedynek z kumplem z Indii oraz kuzynem z Chicago jednocześnie! Co więcej, będziesz mógł zobaczyć na mapie, gdzie mieszka twój konkurent, dzięki czemu podszkolisz się z geografii i nie palniesz już nigdy bzdury w stylu „Seszele? To gdzieś w Stanach Zjednoczonych, nie?”. Fajnie by było, gdyby pewien kraj nad Wisłą kojarzył się graczom z całego świata z ekipą zabójczych robaków… W Worms World Party pojawi się też rozbudowana opcja treningowa pozwalająca niedzielnym graczom odnaleźć się w robaczywym świecie gry (20 poziomów), a także wielka wormopedia, dzięki której poznasz robaki i ich sprzęt. Przygotowano też 40 misji dla jednego gracza, deatchmatch z komputerem dla osób nie podłączonych do Sieci, 45 misji multiplayer oraz blisko 400 stylów gry (tak zwany WormPot). Wśród nich pojawi się walka robaków pochowanych w fortecach ustawionych po przeciwnych stronach planszy, starcie z podziałem na role (każdy robak stosuje inne rodzaje broni i nie może ich zmienić) oraz pojedynki na czas. Nie zabraknie też wygodnego i prostego w użyciu edytora poziomów i misji, które to później będzie można umieścić w Internecie tudzież wykorzystać do walk klanów. Tradycyjnie już Team 17 doda kilkanaście nowych rodzajów broni, nowe środowiska i dźwięki, a więc wszystko to, czego od rasowej kontynuacji możemy się spodziewać. Gra zapowiada się więc interesująco i wszyscy ci, którzy pokochali Worms Armageddon, z tą grą zaznają wielu przyjemności.
WRÓCMY POŻEGNAĆ SIĘ NA DÓŁ…

Towarzysze! Namierzyli nas! Broń za pas i w nogę! Zajmijcie pozycje wokół kwadratu wielkiego koguta i zapomnijcie o słowie litość. Przygotujcie się na niezłą jatkę! Zetrzemy wroga w proch!!! Naprzóóóóóóóód! Do aaaaataaaakkuuuu!

recommended