| Katechizm w 3 minuty | Proboszcz Karpniki | parafia nmp chełmno

Katechizm w 3 minutyProboszcz Karpniki

parafia nmp chełmno

Dzieci to nasi milusińscy, nasze oczka w głowie, nasze pociechy. Tak bardzo każdy z nas chciałby im „nieba przychylić” lub za pomocą czarodziejskiej różdżki sprawić, że będą zdrowe, mądre i szczęśliwe, będą miały najlepsze stopnie w szkole, a kiedyś zdobędą swój wymarzony zawód. Aby dziecko to wszystko mogło osiągnąć, musimy najpierw zapewnić mu warunki do […]

parafia nmp chełmno
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dzieci to nasi milusińscy, nasze oczka w głowie, nasze pociechy. Tak bardzo każdy z nas chciałby im „nieba przychylić” lub za pomocą czarodziejskiej różdżki sprawić, że będą zdrowe, mądre i szczęśliwe,
będą miały najlepsze stopnie w szkole, a kiedyś zdobędą swój wymarzony zawód.
Aby dziecko to wszystko mogło osiągnąć, musimy najpierw zapewnić mu warunki do wszechstronnego rozwoju i to już od najmłodszych lat. Wiąże się to z wspieraniem wszelkiej jego aktywności, bo właśnie w trakcie różnych działań nasz maluch uczy się reguł, zasad, norm, pokonywania trudności i poznaje swoje możliwości.
Głównym rodzajem aktywności dziecka jest zabawa, dzięki której możemy najlepiej stymulować jego wszechstronny rozwój.
Ostatnio w naszym kraju bardzo rozpowszechnił się zwyczaj organizowania imprez dla dzieci, na przykład z okazji urodzin.
Wiele ofert prowadzenia takich przyjęć znajdziemy pod hasłem „Urodziny dla dzieci Poznań”. Poznańskie Centra Kultury i Rozwoju Dziecka oraz Centra Zabaw i Rekreacji gwarantują świetną zabawę pod okiem pedagogów. Ofert jest naprawdę mnóstwo, warto się z nimi zapoznać.

recommended