| Katechizm w 3 minuty | Parafia karpniki proboszcz | gryfów śląski parafia

Katechizm w 3 minutyParafia karpniki proboszcz

gryfów śląski parafia

Jeżeli szukamy zajęcia, dzięki któremu możemy oderwać się od bieżących spraw i problemów warto zacząć uprawiać sport. Dziedzin jest mnóstwo, dlatego możemy wybrać to, co Nam będzie idealnie odpowiadać. Bardzo popularną dziedziną jest obecnie squash. Jeżeli chodzi o squash Warszawa oferuje bardzo dużo możliwości. W Polsce jest obecnie ponad 100 kortów, które umożliwiają uprawianie takiego […]

gryfów śląski parafia

Bardzo popularną dziedziną jest obecnie squash. Jeżeli chodzi o squash Warszawa oferuje bardzo dużo możliwości. W Polsce jest obecnie ponad 100 kortów, które umożliwiają uprawianie takiego sportu. Co daje Nam Squash? Przede wszystkim zwiększa się sprawność i kondycja fizyczna, poprawia się stan zdrowia. Dodatkowo odpoczywamy psychicznie, odrywamy się od codziennych spraw i myślimy tylko o grze. Ważny jest też duch rywalizacji, możemy wygrywać, przegrywać, walczyć ale najważniejsza jest dobra zabawa. Do gry możemy zaprosić Naszego najlepszego przyjaciela, kumpla z pracy czy świeżo poznanego znajomego. Wspólna gra, a też czasem rozmowa pozwala na wyładowanie negatywnych emocji zbieranych w ciągu całego dnia, czy tygodnia. Taka intensywna gra powoduje także zwiększenie Naszej energii i pozytywne naładowanie na kolejne dni.