Praca nad witryną internetową

Tworzenia witryny rozpoczynamy od gromadzenia materiałów dotyczących parafii, czyli zdjęć i grafik kościoła, zabytków, oraz treści zawierających historię, opisy architektoniczne itp.  Następnie w porozumieniu z Ks. Proboszczem lub wyznaczoną osobą gromadzimy informacje o życiu parafii, ostatnich wydarzeniach, kronice. Istotną część zbierania treści, które ubogacą stronę parafii jest zebranie informacji o harmonogramie pracy, duszpasterzach, funkcjonowaniu kancelarii i grup parafialnych oraz wspólnot modlitewnych skupiających parafian.

Wykonujemy fotografie i dokonujemy obróbki zdjęć w fachowym oprogramowaniu, czasami korzystamy z pomocy innych osób specjalizujących się np. w wykonywaniu zdjęć i filmów urządzeniami latającymi typu dron, aby w ten sposób ubogacić galerię.