| Parafia w Łomnicy | Primacon przenośniki spiralne

Parafia w Łomnicy

Primacon przenośniki spiralne

Podwieszone przewoźniki Jednym ze standardowych elementów hali produkcyjnej w kązdym zakładzie przemysłowej są taśmy produkcyjne. Znacząco potrafią one ułatwić pracę i sprawić, że nie musi zajmować ona tyle czasu, co praca ręczna. Urządzenie, które jest zaopatrzone w taśmy jest zwane przenośnikiem. Jednak nie tylko taśmy są jedyną możliwością za pomocą, której można przenosić przedmiot z […]

Primacon przenośniki spiralne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Podwieszone przewoźniki

Jednym ze standardowych elementów hali produkcyjnej w kązdym zakładzie przemysłowej są taśmy produkcyjne. Znacząco potrafią one ułatwić pracę i sprawić, że nie musi zajmować ona tyle czasu, co praca ręczna. Urządzenie, które jest zaopatrzone w taśmy jest zwane przenośnikiem. Jednak nie tylko taśmy są jedyną możliwością za pomocą, której można przenosić przedmiot z jednego miejsca na drugie. Występują również przenośniki członowe, kubełkowe, zabierakowe, podwieszone czy wałkowe. Bardzo charakterystycznym rodzajem są te podwieszone. Pozwalają one na przemieszcanie ładunku zawieszonego na hakach pod przenośnikiem – tzw. zawieszkach, które najczęściej dopasowuje się kształtem do odpowiednich przedmiotów. Tego typu rodzaj przenośników wykorzystuje się zwykle w transportach, a także miejscach, gdzie jest niewielka ilość przestrzeni. Składa się on z jednego toru po których porusza się załadunek na zawieszce. Prędkosć z którą porusza się, napędzany jest zwykle przez łańcuch. Tor zwykle tworzony jest ze stopu aluminium.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang

recommended