| Parafia w Łomnicy | Proboszcz Karpniki | Szum z nieba | Parafia w Łomnicy

Parafia w ŁomnicyProboszcz KarpnikiSzum z nieba

Parafia w Łomnicy

Wiara w życiu ludzi Wiara dla wielu osób jest jedną z najważniejszych dziedzin życia. Oczywiście są osoby, które w związku z tym faktem regularnie uczęszczają do kościoła, ale również spotkać można takie, która wierzą w Boga, jednak nie uznają nauki kościoła i przez to nie praktykują. Jednakowoż nie możemy stwierdzić na tej podstawie, że jedni […]

Parafia w Łomnicy
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Wiara w życiu ludzi

Wiara dla wielu osób jest jedną z najważniejszych dziedzin życia. Oczywiście są osoby, które w związku z tym faktem regularnie uczęszczają do kościoła, ale również spotkać można takie, która wierzą w Boga, jednak nie uznają nauki kościoła i przez to nie praktykują. Jednakowoż nie możemy stwierdzić na tej podstawie, że jedni z nich bardziej wierzą w Boga a inni mniej, tylko dlatego, że nie chodzą w każdą niedzielę i święta na mszę świętą. Jeśli chodzi o przynależność do danej parafii, czasami bywa po prostu tak, że nie za bardzo lubimy akurat danego księdza który stacjonuje w naszej, a bardziej odpowiada nam inna parafia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chodzić do tego kościoła, w którym czujemy się lepiej i w którym proboszcz głosi poglądy bliższe naszemu sercu. Pamiętajmy o tym, że w kościele mamy czuć się przede wszystkim spokojnie i mieć poczucie, że rzeczywiście ktoś nad nami czuwa, w związku z czym nie bójmy się dokonywać zmian, które są dla nas lepsze i pozwalają nam w pełni czcić Boga.

recommended