| Proboszcz Karpniki | proboszcz karpniki

Proboszcz Karpniki

proboszcz karpniki

Paintball Kraków organizuje imprezy paintballowe w Krakowie dla firm, dla grup zorganizowanych. Event połączony z grą w paintball integruje zespół, jest doskonałym wyborem łączącym dobrą zabawę i współzawodnictwo. Paintball Kraków dla firm to indywidualna oferta dostosowana do liczebności grupy, składu zespołu i pomysłu na zabawę. Każde wydarzenie jest odpowiednio zabezpieczone i profesjonalnie przeprowadzone – przygotowujemy […]

proboszcz karpniki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Paintball Kraków organizuje imprezy paintballowe w Krakowie dla firm, dla grup zorganizowanych. Event połączony z grą w paintball integruje zespół, jest doskonałym wyborem łączącym dobrą zabawę i współzawodnictwo. Paintball Kraków dla firm to indywidualna oferta dostosowana do liczebności grupy, składu zespołu i pomysłu na zabawę. Każde wydarzenie jest odpowiednio zabezpieczone i profesjonalnie przeprowadzone – przygotowujemy teren do gry, scenariusz i agendę, ale także szkolenie BHP, ubezpieczenie dla uczestników oraz dokumentację fotograficzną.
Możesz u nas także wypożyczyć sprzęt niezbędny do samodzielnej gry.
Paintball Kraków oferuje kompletne wyposażenie, czyli wygodne ubranie we wzór moro, ochraniacze, maskę ochronną, marker do gry wraz z butlami na sprężone powietrze. Wypożyczamy wszystkie elementy stroju, oferujemy zakup różnorodnej amunicji (kulek). W ten sposób możesz zorganizować swoją własną rozgrywkę paintballową z naszym niezawodnym sprzętem w miejscu przez siebie wybranym.

recommended