| Parafia w Łomnicy | eksięgarnia

Parafia w Łomnicy

eksięgarnia

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych w sobie ludzi. Aby ślub mógł się odbyć, niezbędnych jest kilka, może nawet kilkadziesiąt ważnych spraw. Jedną z nich jest ustalenie tego terminu z organistą, który gra w naszym kościele. Aby wszystko ustalić, należy umówić się z nim telefonicznie bądź osobiście po mszy w […]

eksięgarnia
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych w sobie ludzi. Aby ślub mógł się odbyć, niezbędnych jest kilka, może nawet kilkadziesiąt ważnych spraw. Jedną z nich jest ustalenie tego terminu z organistą, który gra w naszym kościele. Aby wszystko ustalić, należy umówić się z nim telefonicznie bądź osobiście po mszy w kościele, w celu omówienia wszystkich szczegółów, również tych finansowych. Organista na ślub jest kimś bez kogoś ta uroczystość nie może się odbyć, gdyż gra on marsz weselny podczas gdy Para Młoda wychodzi z kościoła, a także akompaniuje tak samo jak podczas każdej innej mszy. Chcąc więc skorzystać z takiej usługi, musimy odbyć rozmowę z organistą w umówionym wcześniej miejscu, po wyrażeniu jego zgody przypomnieć dokładny termin uroczystości oraz jego godzinę, oraz dogadać się w kwestii finansowej. Bo jak wiadomo, każda praca wymaga zapłaty. Zarówno księdza, organisty, fotografa, kamerzysty, czy wynajmu lokalu na wesele. Wszystko po to, aby dla zakochanych był to najpiękniejszy i niezapomniany dzień w życiu.

recommended