| Karpniki parafia | Muzeum Gier Wideo

Karpniki parafia

Muzeum Gier Wideo

Nintendo jako eksponat muzealny? Każde hobby, wydarzenie, zawód czy zajęcie ma swoją historię, od której wszystko się zaczęło. Jest ona niczym sacrum dla jej pasjonatów i szczęśliwy ten, który pamięta jeszcze tamte czasy i mógł przeżyć to na własnej skórze. Jak często lubimy powracać do klasyków, które podbiły nasze serca? Grać w stare gry i […]

Muzeum Gier Wideo
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Nintendo jako eksponat muzealny?

Każde hobby, wydarzenie, zawód czy zajęcie ma swoją historię, od której wszystko się zaczęło. Jest ona niczym sacrum dla jej pasjonatów i szczęśliwy ten, który pamięta jeszcze tamte czasy i mógł przeżyć to na własnej skórze.
Jak często lubimy powracać do klasyków, które podbiły nasze serca? Grać w stare gry i przechodzić je od nowa, by powspominać jak to było zachwycać się nią po raz pierwszy, gdy dostaliśmy ją do rąk. Pierwsze konsole, komputery na których graliśmy, kontrolery, kierownice, pady. A gdyby tak zebrać to wszystko w jedno miejsce i udostępnić dla każdego pasjonata starych „zabawek” elektronicznych? Oczywiście powstało już takie przedsięwzięcie, a mianowicie Muzeum Gier Wideo. To prawdziwa gratka dla osób, które nie mają na co dzień dostępu do sprzętu tego typu, choćby po to, by przyjrzeć się ponownie skarbom dzieciństwa, obejrzeć grę, która zatarła się w pamięci, lub pograć by przypomnieć sobie, jak to było i jak radzisz sobie po tych wszystkich latach.
Podsumowując, jest to doskonałe miejsce dla ludzi zainteresowanych historią gier wideo, lub po prostu tych, którzy mieli z nimi styczność i znów chętnie tego spróbują.

recommended