| Parafia w Łomnicy | Koszulki dla informatyków

Parafia w Łomnicy

Koszulki dla informatyków

Koszulka – wizytówka naszej pasji Kiedy uwielbiasz to co robisz i utożsamiasz się ze swoją pracą, a najlepiej praca jest twoją pasją, wtedy pojawia się naturalna chęć pokazywania tego innym ludziom, dzielenia się swoją radością. Jednym z zawodów, gdzie pracują głównie pasjonaci jest szeroko pojęta informatyka. Bardzo zauważalna jest również ich chęć wyodrębniania się, wyróżniania […]

Koszulki dla informatyków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Koszulka – wizytówka naszej pasji

Kiedy uwielbiasz to co robisz i utożsamiasz się ze swoją pracą, a najlepiej praca jest twoją pasją, wtedy pojawia się naturalna chęć pokazywania tego innym ludziom, dzielenia się swoją radością. Jednym z zawodów, gdzie pracują głównie pasjonaci jest szeroko pojęta informatyka. Bardzo zauważalna jest również ich chęć wyodrębniania się, wyróżniania z ogółu społeczeństwa. Stąd koszulki dla informatyków stanowią swoistą wizytówkę, która również konkretyzuje ich zamiłowania. Inne hasła będziemy mogli zobaczyć na koszulce programisty, a inne grafika czy administratora. Zdarza się czasem, że są one zrozumiałe tylko dla grupy takich samym zapaleńców w swojej dziedzinie. Koszulki dla informatyków są również doskonałym prezentem, szczególnie kiedy sami nie poruszamy się dobrze w świecie informatyki. Musimy jednak pamiętać, aby trafić w odpowiednie hasło czy rysunek, które są często prześmiewcze w stosunku do innych użytkowników komputerów, aby pasował do dziedziny informatyki, w jakiej porusza się obdarowany.

recommended