| Proboszcz Karpniki | o dariusz michalski sj

Proboszcz Karpniki

o dariusz michalski sj

„Nie mamy pieniędzy na wesele… Zrezygnujmy z fotografa i poprośmy o wykonanie zdjęć wujka Krzyśka!”. Takie słowa niestety coraz częściej padają z ust narzeczonych. Przeważnie są oni młodymi ludźmi, nie dysponującym jak narazie pokaźnym budżetem. Wolą więc go nie tracić i tym samym proszą o robienie zdjęć członka rodziny. Czy jest to jakkolwiek dobry pomysł? […]

o dariusz michalski sj
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

„Nie mamy pieniędzy na wesele… Zrezygnujmy z fotografa i poprośmy o wykonanie zdjęć wujka Krzyśka!”. Takie słowa niestety coraz częściej padają z ust narzeczonych. Przeważnie są oni młodymi ludźmi, nie dysponującym jak narazie pokaźnym budżetem. Wolą więc go nie tracić i tym samym proszą o robienie zdjęć członka rodziny. Czy jest to jakkolwiek dobry pomysł?

Jedyną zaletą takiej decyzji może być jej ekonomiczny aspekt. Profesjonalny Fotograf ślubny Wrocław zawsze weźmie od swoich klientów niemałe pieniądze, podczas gdy przykładowy „wujek Rysiek” wykona teoretycznie te same zadania często za darmo. Będąc jednak gościem na takiej uroczystości, prawdopodobnie szybko znudzi mu się odgrywanie roli fotografa. Koniec końców już po jednej godzinie odłoży swój aparat na stół lub do kąta, zapominając o tym, co obiecał parze młodej. Ta zostanie ostatecznie bez żadnego fotografa. Nie będzie mieć przez to zbyt wielu pamiątek z najważniejszej uroczystości, którą mimo wszystko warto sobie uwiecznić.

recommended