Początki naszych działań

Rozpoczęcie pracy nad internetowym wizerunkiem parafii jest ściśle związane z formacją jaką dane jest nam przechodzić uczestnicząc w życiu wspólnoty modlitewnej. Jest to odpowiedź na rozpoznane podczas czwartego tygodnia Ćwiczeń Duchownych Św. Ignacego Loyoli, czyli Rekolekcji Ignacjańskich, zaproszenie Pana Jezusa do takiej pracy. Pierwszą parafią, dla której mogliśmy wykonać witrynę internetową była Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie nad Nerem (Strona parafii ⇒). Wcześniej jednak mogliśmy wykonać już witrynę dla parafii w Jeleniej Górze – Cieplicach (Strona parafii ⇒).

Nasza formacja oparta jest o duchowość Św. Ignacego Loyoli, a codzienna służba przy ołtarzu i w kościele odbywa się w parafii p.w. Św. Michała Archanioła w Niemysłowie (diecezja włocławska).

Polecamy uwadze: